Do ČSSD přecházejí desítky členů SOCDEM

15.04.2024 13:32 | Tisková zpráva

V pátek na krajské radě ústeckého kraje ČSSD přijala organizace většinu členů SOCDEM, kteří koncem měsíce března ukončili členství ve své straně a přešli do ČSSD. Přihlášky do ČSSD předal osobně předsedovi krajské organizace Janu Szantovi bývalý předseda okresní organizace SOCDEM Litoměřicko Ing. Vladimír Vlk.

Do ČSSD přecházejí desítky členů SOCDEM
Foto: ČSSD
Popisek: Česká suverenita sociální demokracie - logo

„Jsem moc rád, že skuteční sociální demokraté, kteří drží dlouhodobý program strany a odmítají takové nesmysly jako zákaz spalovacích motorů, zvyšování emisních povolenek, podporu migrace a podobně, přecházejí do našich řad. Tito lidé jsou stejně jako my srdcem sociální demokraté a společně se budeme snažit prosazovat program ČSSD jak v Evropském parlamentu, tak především v kraji po krajských volbách“  řekl předseda kraje Jan Szanto. Přítomné nové členy přivítal místopředseda strany Ing. Petr Benda. „Mám radost, že Vás opět  vidím v ČSSD, přátelé,  jsem přesvědčen, že v budoucnu vrátíme naši stranu na pozici, kterou vždy v našem Ústeckém kraji zaujímala. Jsme stranou práce a míru a to chce přece celý náš kraj“  sdělil Petr Benda

„Naším odchodem v podstatě končí celá okresní organizace SOCDEM v Litoměřicích a co vím, tak i další okresy přemýšlejí o přechodu. Naše srdce prostě je v ČSSD pod vedením předsedy Ing. Jiřího Paroubka a její program je nám vlastní. Tady cítíme podporu svých myšlenek, a proto chceme k úspěchu strany přispět“ doplnil Ing. Vladimír Vlk

„Stejnou situaci jako v Ústeckém kraji vidím v celé republice, skuteční sociální demokraté přecházejí do naší strany, protože u nás cítí, že pokračujeme v programu, jaký znali a dlouhodobě prosazovali“ dokončila Mgr. Jana Volfová,  statutární  místopředsedkyně, která se krajské rady zúčastnila.

Mgr. Jana Volfová

  • ČSSD
  • předsedkyně strany Česká Suverenita, učitelka
  • mimo zastupitelskou funkci

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Párování.

Probíhá párování koalice a opozice? Pokud ano, nejsou potom "obstrukce" jen divadlem pro voliče a opozice to koalici hodně usnadňuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Už otevíráme ministerstva úplně pro všechny?

23:08 Peštová (ANO): Už otevíráme ministerstva úplně pro všechny?

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 24. května 2024 k zákonu o státní službě