Doležel (Žít Brno): Počítá se s připomínkou Německého domu

09.08.2016 6:31 | Zprávy
autor: PV

Hnutí Žít Brno a jejich brněnský radní Michal Doležel se vyjadřují na sociální síti k nové podobě parku na Moravském náměstí:

Doležel (Žít Brno): Počítá se s připomínkou Německého domu
Foto: Žít Brno
Popisek: Žít Brno, logo hnutí.

V roce 1860 si dnešní Moravské náměstí představovali takhle.

Fotka uživatele Žít Brno.

Po více jak 150 letech připravil náš radní na Brně-střed Michal Doležel spolu s radním za ANO Petrem Bořeckým architektonicko-urbanistickou a krajinářskou soutěž na novou podobu parku. Své návrhy mohou zájemci zasílat do 27. října

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

22:01 Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na publikovaný rozhovor, poskytnutý Hospodářským noviná…