Dolínek (ČSSD): Pražané budou mít opět na Letné kluziště zdarma

24.10.2017 20:21 | Zprávy
autor: PV

Městská rada dnes vybrala provozovatele mobilního ledového kluziště, které bude na tři zimní sezony let 2017-2018, 2018-2019 a 2019-2020 umístěno opět na Letné.

Dolínek (ČSSD): Pražané budou mít opět na Letné kluziště zdarma
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Dolínek

Společnost ICE-TEC SOLUTION CZ, s r. o., podle smlouvy zajistí dodávku a provoz kluziště a jeho zázemí a doprovodné služby. Celková cena činí 13 950 550 Kč bez DPH (16 880 165,50 Kč vč. DPH).

„V příštích třech letech chceme Pražanům nabídnout podobný model kluziště jako loni. Bruslaře bude čekat kulturní program, reprodukovaná hudba, stánky s občerstvením a také půjčovna bruslí. Vstup do areálu bude pro návštěvníky zdarma. S provozem kluziště počítáme od prosince do února. V závislosti na počasí a na zájmu Pražanů může být provoz prodloužen či zkrácen,“ uvedl náměstek Petr Dolínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

9:15 Vích (SPD): Ankara ukázala, jak daleko mají mediální scénáře k realitě

Článek 3 Washingtonské smlouvy musí být základem české obranné politiky.