Dostálová (ANO): Čas na bezradné přešlapování dávno skončil

27.02.2023 21:09 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prohlubující se krizi bydlení

Dostálová (ANO): Čas na bezradné přešlapování dávno skončil
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Klára Dostálová (ANO)

Cituji z dnešního tisku. „LN procházely ceny realit k prodeji i pronájmu v Česku a okolních zemích a výsledek je jednoznačný. Bydlení v Česku patří k tomu nejméně dostupnému v Evropě a neděje se nic, co by to mohlo v dohledné době změnit.“

Náš program Výstavba a Bydlení mladých ministr Ivan Bartoš zastavil a ničím nenahradil. No a krize bydlení se nám krásně prohlubuje. Z dnešních Lidovek jsem se také dozvěděla, že Pražan potřebuje v průměru 18 let odkládat čistou mzdu, aby měl na byt (70 m2) na kraji města. Nebo že se po přepočtu na obyvatele v Praze dlouhodobě povoluje dvakrát méně bytů než ve Vídni, a dokonce třikrát méně než ve Varšavě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): K čerpání bohatství z cizích zemí stačí uplatit tamní elitu

18:05 David (SPD): K čerpání bohatství z cizích zemí stačí uplatit tamní elitu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývozu zisků z České republiky do zahraničí