Dvouletý (Soukromníci): Kdo a jak bude počítat, kolik bylo takových „černých pasažérů“?

10.01.2020 14:09 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k sankcím společnosti Arriva od Zlínského kraje za zpoždění nebo nefungující prodej jízdenek v některých vlacích

Dvouletý (Soukromníci): Kdo a jak bude počítat, kolik bylo takových „černých pasažérů“?
Foto: Michal Pavlásek
Popisek: Ing. Michal Dvouletý, krajský předseda strany Soukromníků a zastupitel Zlínského kraje

Kouzlo registru smluv spočívá v tom, že si každý z nás může zkontrolovat to, do jaké míry se tvrzení hejtmana Čunka o tom, že soukromý vlakový dopravce uhradí kraji všechny peníze za „černé pasažéři“, zakládají na pravdě.

Smlouva s Arrivou (k dispozici zde) má ve své příloze tzv. Tabulku smluvních pokut, ve které je na poslední straně napsáno, že dopravce je povinen zajistit, aby členové vlakového doprovodu prováděli prodej a kontrolu jízdních dokladů cestujících průběžně po celou dobu jízdy vlaku. Z každé jedno takové porušení má Zlínský kraj možnost uplatnit sankci 2 000 Kč.

Ale kdo a jak bude počítat, kolik bylo takových „černých pasažérů“?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Domácí násilí

Opravdu jste klesl tak hluboko a dopustil jste se domácího násilí? Nemyslíte, že byste to vše měl urychleně vysvětlit? A jestli se prokáže, že ano, rezignujete? To je to nejmenší, co byste měl vy nebo kdokoliv v takovém případě udělat. Podle mě by takové lidé měli i sedět.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Masivní propouštění hrozí i v ČR

4:31 Komínek (KSČM): Masivní propouštění hrozí i v ČR

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k propouštění zaměstnanců koncernu Volkswagen