Dvouletý (Soukromníci): Pokud se prokáže osobní selhání strážníků, jsem připraven podat trestní oznámení

11.03.2021 10:01 | Zprávy

Vyjádření jako zastupitele města Uherské Hradiště k neadekvátnímu zásahu Městské policie Uherské Hradiště vůči otci tříletého chlapce kvůli nenasazenému respirátoru, který se odehrál včera, tj. ve čtvrtek 10. 3. 2021.

Dvouletý (Soukromníci): Pokud se prokáže osobní selhání strážníků, jsem připraven podat trestní oznámení
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Michal Dvouletý

Jako zastupitel města Uherské Hradiště jsem oficiálně požádal starostu města, aby důsledně prošetřil šokující a neadekvátní zásah Městské policie Uherské Hradiště vůči otci tříletého chlapce kvůli nenasazenému respirátoru a vyvodil z něj odpovídající závěry. Pokud se prokáže osobní selhání strážníků, jsem připraven podat třeba i trestní oznámení.

Pokud postupovali podle pravidel, udělám vše proto, aby se tato pravidla ihned změnila!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Přesně před 107 lety skončila strašná světová válka

22:31 Vondráček (Svobodní): Přesně před 107 lety skončila strašná světová válka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Dni veteránů.