Dvouletý (Soukromníci): Zastupitelé NAPLNO PRO HRADIŠTĚ nepodpoří novou radu města

05.11.2018 18:25

Zastupitelé NAPLNO PRO HRADIŠTĚ aktivně nepodpoří zvolení nové Rady města Uherské Hradiště. Před pondělním ustanovujícím zasedání nově zvoleného zastupitelstva to oznámil lídr kandidátky Michal Dvouletý.

Dvouletý (Soukromníci): Zastupitelé NAPLNO PRO HRADIŠTĚ nepodpoří novou radu města
Foto: Michal Pavlásek
Popisek: Ing. Michal Dvouletý, krajský předseda strany Soukromníků a zastupitel Zlínského kraje

„Respektujeme výsledek povolebních vyjednávání, kdy dal vítěz voleb přednost politické příslušnosti jednotlivých nominantů do vedení města, před snahou sestavit tým, který bude schopen skutečně naplno řešit problémy našeho města i jeho další rozvoj. Proto v rámci pondělního hlasování aktivně nepodpoříme vznik nové rady. Ze stejného důvodu budeme hlasovat proti určení uvolněných funkcí či pořadí místostarostů,” uvedl Michal Dvouletý.

„Navíc, i kdybychom moc chtěli novou koalici symbolicky podpořit a být tedy konstruktivní opozicí, vůbec není v tuto chvíli zřejmé, s jakými programovými prioritami chtějí tyto politické strany spojit své vládnutí na uherskohradišťské radnici. Pokud koaliční strany skutečně dodrží své předvolební sliby o výhodách pro občany města, startovacích bytech pro mladé nebo dořešení dopravních problémů, určitě mohou počítat také s naší podporou. Ale bianko šek od nás nedostanou,” vysvětlil Michal Dvouletý.

Ing. Michal Dvouletý

  • Soukromníci
  • Krajský předseda strany Soukromníků
  • krajský zastupitel

Podle sdružení NAPLNO PRO HRADIŠTĚ může nové vedení města také počítat s tím, že jejich zastupitelé nebudou sedět tiše v koutě. „Již jsme vyslali jasný signál, že máme dostatek odborníků, kteří jsou připraveni pracovat jak ve výborech, tak komisích města. Zároveň jsme připraveni naplno prosazovat náš program také z opozičních lavic, a pokud s realizací některých předvolebních slibů nepřijde samo vedení radnice, tak my na nic čekat nebudeme a budeme předkládat zcela jasné a pragmatické návrhy,” dodal Dvouletý.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Dostálová: IROP již rozdělil více než 100 miliard do regionů po celé České republice

19:43 Ministryně Dostálová: IROP již rozdělil více než 100 miliard do regionů po celé České republice

Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, překr…