Dvouletý (Trikolora Svobodní Soukromníci): Dokážeme spojit všechny živnostníky a malé podnikatele. Jinak jim bude znít umíráček

24.06.2021 7:18 | Zprávy
autor: PV

Přestože mám ve zvyku se vždy dívat především dopředu, nedá mi to a musím se nejdříve alespoň na malou chvíli podívat do minulosti. My Soukromníci vždy rádi připomínáme, že na rozdíl od jiných politických stran patříme mezi tzv. stavovské strany.

Dvouletý (Trikolora Svobodní Soukromníci): Dokážeme spojit všechny živnostníky a malé podnikatele. Jinak jim bude znít umíráček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Dvouletý

Náš program byl, je a bude vždy zaměřen na skutečnou politickou sebeobranu živnostníků a podnikatelů, jejich rodin a zaměstnanců. Již od První republiky, za které byly položeny základy dnešní Strany soukromníků České republiky, jsme vždy hájili tuto často přehlíženou skupinu obyvatel a vytvářeli jsem bariéry snahám o přímou nebo skrytou likvidaci malého a středního podnikání v naší zemi.

Zároveň jsme vždy prokázali, že jsme připraveni spojit síly. Vždy jsem se snažili najít zodpovědné politické partnery a udělat vše proto, aby živnostníci a malí podnikatelé získali zastání v parlamentu, v krajských samosprávách či na radnicích. Důkazem toho je několik posledních voleb. V roce 2014 jsme se stali parlamentní stranou díky úspěchu senátora Ivo Valenty. O dva roky později jsme na celostátní úrovni spojili síly se Svobodnými, a přestože jsme měli podstatně větší očekávání, vybojovali jsem alespoň několik krajských zastupitelů. V roce 2018 jsme opětovně promluvili do komunálních voleb, v nichž Strana soukromníků ČR získala více jak sto mandátů městských a obecních zastupitelů. Někteří z nich byli pak zvoleni starosty, místostarosty či radními.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Česká republika musí hájit své zájmy

2:05 Vích (SPD): Česká republika musí hájit své zájmy

Ve dnech 7. a 8. července 2026 se v turecké Ankaře uskuteční summit NATO. Půjde o jedno z nejdůležit…