Europoslanec Zdechovský: Pan Šafr by se mohl od Parlamentních listů učit svobodné diskusi

26.10.2015 17:03 | Zprávy
autor: PV

O víkendu vyšel na Svobodném fóru článek s provokativním názvem: Češka žijící v Norsku vzkazuje: Už nebudu mlčet od údajné čtenářky Petry Hajmanové, která tvrdí, že žije v Norsku a ví, co se tam děje nebo neděje.

Europoslanec Zdechovský: Pan Šafr by se mohl od Parlamentních listů učit svobodné diskusi
Foto: red
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

A protože je Svobodné fórum natolik „svobodné“, že zde nelze publikovat opačné názory, rozhodl jsem se ve skutečně svobodných médiích odpovědět. Možná se Petra Hajmanová konečně probudí a přestane šířit nepravdy a seznámí se s tím, co se v Norsku děje. Za druhé světové války také hodně lidí bydlelo u koncentračních táborů, ale málokdo věděl, co se tam skutečně děje.

Přehled nepravd

Lež první:

Často jsem už upozorňovala pana Zdechovského i pana Ruščáka na nesprávné překlady věcí, vytrhávání z kontextu a prosila hlavně pana Zdechovského o to, aby přestal vyvolávat nenávist vůči Norsku, jak ho o tom ideově přesvědčil pan Ruščák

Pravda:

Petra Hajmanová několikrát napsala na oficiální fb stránku, kterou osobně nespravuji. Kdyby jí však skutečně četla, zjistila by, že já osobně Norsko a Nory miluji. Mezi norskými politiky a diplomaty mám řadu přátel. Jen se mi nelíbí sociální systém, kde jsou opakovaně odebírány děti rodičům. A kdyby si paní Hajmanová o panu Ruščákovi něco zjistila, tak by věděla, že on Norsko také miluje. Andreje Ruščáka jsem poznal až mnoho měsíců poté, co jsem se o celou kauzu Michalákových začal zajímat. Možná by paní Hejmanová také mohla vyměnit pocity za fakta. Povrchnost je nepřítel pravdy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

19:11 Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

Hejtman Jan Grolich iniciuje petici za zachování regionálního vysílání České televize a Českého rozh…