Evropští demokraté: Podporujeme cestu Miloše Vystrčila na Tchaj-wan

22.06.2020 5:31

Politická strana SNK Evropští demokraté na svém víkendovém zasedání rozhodla:

Evropští demokraté: Podporujeme cestu Miloše Vystrčila na Tchaj-wan
Foto: snked.cz
Popisek: SNK Evropští demokraté - logo

  • SNK Evropští demokraté podporují záměr předsedy Senátu Parlamentu ČR pana Miloše Vystrčila podniknout návštěvu Čínské republiky (Tchai-wan).
  • SNK Evropští demokraté považují společně s Národní rozpočtovou radou návrh na další zvýšení rozpočtového deficitu až na 500 mld Kč za předčasný, nadměrný a neopodstatněný. Vyzýváme poslaneckou sněmovnu k uvážlivému rozhodování, které zbytečně nezadluží budoucí generace. Jsme přesvědčeni, že je třeba brát v úvahu nejen současnou pandemickou krizi, ale zároveň i možné budoucí problémy a krizové situace vyžadující obdobné rozpočtové výdaje, které nebudou možné bez zachování dostatečných rezerv ve státních financích.
  • SNK Evropští demokraté vyzývají předsedu vlády Andreje Babiše ke konstruktivnímu a vstřícnému jednání o plánu Evropské komise na záchranu ekonomiky. Jsme znepokojeni krátkozrace odmítavými a destruktivními vyjádřeními Andreje Babiše, který se o takto závažné věci vyjadřuje bez širšího politického konsensu. Odmítnutí tohoto plánu považujeme za podobně krátkozraké a politicky fatální jako bylo odmítnutí Marshallova plánu komunistickou vládou Klementa Gottwalda.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Jura: Prostějov získal milionové dotace z kraje

14:01 Primátor Jura: Prostějov získal milionové dotace z kraje

Statutární město Prostějov podalo žádosti o poskytnutí dotací z rozpočtu Olomouckého kraje z různých…