Fiala (ODS): Je to pořád stejné

15.12.2019 13:13 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozpouštění státních rezerv

Fiala (ODS): Je to pořád stejné
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

V době ekonomického růstu vláda rozpouští rezervy: z privatizačního fondu, od zdravotních pojišťoven… Asi nemusím dodávat, že takhle nehospodaří žádná rozumná rodina.

Ale nechci jen nadávat: jsme v ODS připraveni, že budeme muset dát veřejné finance do pořádku. Je to pořád stejné – když je ve vládě levice, rozhazuje za nesmysly a pravice to pak musí napravovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

22:31 Ančincová (Piráti): Jako zákonodárci máme měnit pravidla pozitivně a motivačně

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny ČR 17. dubna 2026 k návrhu poslanců na vydání zákona, který…