Fiala (ODS): Reforma Evropské unie je bez personálních změn utopií

26.06.2016 12:22 | Zprávy
autor: PV

Když sleduji nová vyjádření dvou hlavních představitelů velké bruselské koalice Martina Schulze a Jean-Claude Junckera, mám pocit, že se u nich prointegrační ideologie změnila v postbrexitovou hysterii.

Fiala (ODS): Reforma Evropské unie je bez personálních změn utopií
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Mám vážné pochybnosti o tom, že se s nimi Evropská unie může reformovat. Pokud všichni evropští politici napříč politickým spektrem myslí své řeči o "nutné reformě EU" vážně, pak je potřeba udělat i personální změny. Se současným vedením bruselských institucí, které nesou plnou odpovědnost za současný vývoj, je reforma EU utopií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: Život píše příběhy a občas jen zákon nestačí na vše

8:02 Zwyrtek Hamplová: Život píše příběhy a občas jen zákon nestačí na vše

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zákonům a životě.