Fiala (ODS): Stát s očkováním proti covidu zaspal, iniciativu naštěstí převzaly obce a kraje

25.01.2021 16:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k očkování proti koronaviru

Fiala (ODS): Stát s očkováním proti covidu zaspal, iniciativu naštěstí převzaly obce a kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Brzy to bude už rok, kdy došlo k prvnímu lockdownu země. Děti už měsíce nechodí do škol, nemůžeme se standardně stýkat nejen se svými rodiči, ale ani s přáteli, či známými, řada lidí má obrovské existenční problémy, tisíce lidí na covid zemřelo, statisíce lidí nemoc už prodělaly.

Osobně považuji očkování za jedinou cestu, jak se dostat ze současné zoufalé situace. I proto jsem se dnes v Brně setkal s Jiřím Kasalou, radním Jihomoravského kraje pro zdravotnictví, abych se informoval o dalším postupu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Berki (STAN): My nechceme aktivní občany s názorem?

23:08 Berki (STAN): My nechceme aktivní občany s názorem?

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 15. ledna 2026 k vyslovení důvěry vládě České republiky