Fiala (ODS): Vláda by měla přijít s jasným řešením

08.01.2019 11:30 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vystoupení premiéra Babiše v pořadu Otázky Václava Moravce

Fiala (ODS): Vláda by měla přijít s jasným řešením
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Místo nepravdivých grafů o počtu kilometrů nových dálnic, kterými premiér šermuje před kamerami, by vláda měla přijít s jasným řešením. To se neděje.

Agendu, kterou v normální zemi nastoluje vláda, tak musí řešit opozice. Proto předkládáme návrh na zjednodušení stavebního zákona, díky tomu bude možné stavět rychleji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

12:58 Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

Debata o početních stavech armády se v posledních letech často redukuje na jediné číslo – kolik nový…