Fiala (ODS): Vláda musí zabránit trvalým kvótám

18.04.2016 16:15 | Zprávy
autor: PV

Ministr vnitra Chovanec získal na dnešním zasedání vlády mandát k odmítnutí trvalých kvót. To lze přivítat. Mandát vlády sám však nijak nezabrání tomu, aby nám byly uprchlické kvóty znovu vnuceny, jako se již stalo v září minulého roku.

Fiala (ODS): Vláda musí zabránit trvalým kvótám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Od vlády mi chybí informace, zda našla mezi státy EU spojence pro zablokování návrhu na zasedání ministrů vnitra a především, co dělá pro to, aby byl podstoupen na jednání Evropské rady, kde mu má premiér možnost zabránit, protože tam nemůže být přehlasován.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

22:33 Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnému osekání dotací na sekání luk.