Fiala (ODS): Vládní koalice pošlapala demokratická práva opozice. Připadám si jako ve Venezuele

11.12.2015 18:29 | Zprávy
autor: PV

Dnes byla jednoznačně pošlapána práva demokracie, když koalice zmanipulovala jednací řád, aby prosadila vlastní zájmy. V rozporu s Jednacím řádem mi bylo odňato slovo během projevu, neměl jsem ani šanci vznést námitku proti tomuto postupu.

Fiala (ODS): Vládní koalice pošlapala demokratická práva opozice. Připadám si jako ve Venezuele
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

Předsedající Jaroslava Jermanová odepřela nejen mně, ale i dalším poslancům právo diskutovat o programu mimořádné schůze, když porušila veškerá pravidla hry a tuto diskuzi v rozporu s Ústavou ukončila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Seznam Zprávy se podobají Der Stürmeru

8:03 Rajchl (PRO): Seznam Zprávy se podobají Der Stürmeru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reportáží Seznam Zpráv, že si poslanec Rajchl necha…