Fiala (SPD): Paní Ajša je skutečným symbolem odvahy

13.08.2019 7:37 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k situaci v Sýrii.

Fiala (SPD): Paní Ajša je skutečným symbolem odvahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Fiala

V Sýrii byla zahájena před několika dny velká ofenzíva Asadovy syrské armády proti islamistům na severu Sýrie v provincii Idlíb. Ofenzívy se účastní syrská armáda podporovaná ruským letectvem a ruskými speciálními silami. Islamisté jsou zde moderně vyzbrojeni, mají obranu budovanou několik let včetně rozsáhlého systému podzemních tunelů.

V posledních dnech také došlo k několika pokusům o útok na ruskou leteckou základnu pomocí raket a bezpilotních dronů. Islamisté široce používají sebevražedné útoky s pomocí těžce obrněných vozidel naložených velkým množstvím trhavin, kdy se snaží proniknou do sestavy útočících vojsk a odpálit nálož mezi vládními vojáky a technikou. Některá města a vesnice brání islamisté doslova do posledního muže.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): Prosadili jsme zřízení parlamentní vyšetřovací komise ke kauze Dozimetr!

21:02 Rozvoral (SPD): Prosadili jsme zřízení parlamentní vyšetřovací komise ke kauze Dozimetr!

Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci…