Fiala (SPD): Šílená gender ideologie ničí ženský sport

29.12.2019 22:42

Komentář na facebookovém profilu k vlivu genderové teorie na sport

Fiala (SPD): Šílená gender ideologie ničí ženský sport
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Radim Fiala
reklama

Muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Jak poukázal ve svém článku pro Českou Pozici Pavel Matocha, ragbyoví rozhodčí v Británii pod podmínkou nezveřejnění svého jména upozornili novináře listu The Times, že v tamní ženské lize nastupují i vousaté a překvapivě svalnaté hráčky, ale vedení ragbyové asociace varovalo rozhodčí, aby nezpochybňovali ženskost hráček/hráčů ženského týmu. Někteří rozhodčí proto soutěž opouštějí. Považují totiž přítomnost takových lidí nejen za neférovou, ale i za velké riziko zranění soupeřky…

„Hráčka“ velšského klubu Porth Harlequins Ladies se narodil/a a vyrůstal/a jako chlapec, hrál/a i ragby a byl dokonce v ragbyové reprezentaci východního Walesu. Pak se tento řidič náklaďáku robustní postavy rozhodl změnit pohlaví, začal brát hormony a zapsal se do ženského týmu, v němž exceluje, neboť skutečné dívky mu fyzicky nemohou konkurovat a skládá je k zemi…

Matocha upozorňuje, že i v nekontaktních sportech, jako je atletika nebo tenis, je rozdíl výkonů mužů a žen, a dokonce již v dětských kategoriích kluků a dívek, natolik velký, že nemohou soutěžit v jedné kategorii, a proto jsou oddělené závody mužů a žen téměř ve všech sportovních disciplínách.

Cyklistka, bývalý muž, McKinnonová nedávno obhájila titul mistryně světa v dráhové cyklistice, když své soupeřky, které se narodily jako dívky, výrazně předjíždí. Nikdo se s ní/m nemůže měřit a její/jeho soupeřky i fanoušci se domáhají změny pravidel, aby transgenderové cyklistky nesměly závodit s normálními ženami.

Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní někteří genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?

Hnutí SPD brání normální svět pro normální lidi. Braňte ho spolu s námi!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bauer (ODS): Firmy budou sčítat ztráty, takže výše darů nedosáhne předchozích let

13:21 Bauer (ODS): Firmy budou sčítat ztráty, takže výše darů nedosáhne předchozích let

Projev na 72. schůzi Poslanecké sněmovny 2. prosince 2020 k zákonu o daních z příjmů