Florian (SPO): Utíkají opravdu před válkou nebo se jen chtějí mít lépe?

17.9.2015 10:19 dop.

Téma dnešních dnů IMIGRANTI. Kdo vlastně jsou, proč tak najednou utíkají a neutíkali už dříve? Válčí se přeci v Sýrii už delší dobu... Utíkají skutečně před válkou? Nebo se jen chtějí mít lépe?

Florian (SPO): Utíkají opravdu před válkou nebo se jen chtějí mít lépe?
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

To co se dnes děje na Srbsko Maďarské hranici jen ukazuje pravou tvář těch, kteří přicházejí do Evropy z válkou zmítaných zemí. Utíkají však skutečně před válkou? Kdyby ano, tak se nedožadují násílím k postupu do západní Evropy a postačilo by jim zůstat v první zemi, kde je mír, tedy třeba i v Srbsku. Nabízejí se dvě verze proč tomu, jak se chovají a dožadují se vstupu do západní Evropy, tak je. Tou první je ekonomická, tedy že se chtějí mít lépe a chtějí pouze využít sociálních výhod Německa a dalších vyspělých zemí.

Tou druhou, horší variantou je, že jejich přesun někdo organizuje, platí a pro Evropu to bude mít fatální následky. Už je tomu více než půl roku, co se představitelé ISIS nechali slyšet, že do roka ovládnou Evropu. Představitelé zemí EU se tomu doslova smáli, že to není možné. Selský rozum mi ale teď říká, že to je možné a že se to děje. Imigranti, mezi kterými jsou i dle představitelů Libanonu, radikálové ISIS, tak bez problémů se jako rakovina nenápadně šíří po Evropě, aby v ten správný čas, čas kdy dostanou povel, napadli Evropu a než se Evropští představitelé vzpamatují, bude pozdě a mapa Evropy bude vypadat přesně tak jak ji před více než půl rokem představitelé ISIS prezentovali, tedy, že žádná Evropa už nebude. A jak toto vše tedy řešit? Společně s dalšími světovými velmocemi neprodleně do válkou zmítaných zemí poslat vojáky, razantně jejich řádění ukončit a začít těm, kteří prchají, znovu budovat jejich domov. Určitě to vyjde levněji a bude to více ku prospěchu, než je přijímat mezi sebe.

Říká se jiný kraj, jiný mrav a zde je to jiná vzdálená oblast jiný mrav a mravy mají tito lidé zcela odlišné, než na které jsem zvyklí my zde v Evropě. A takové výkřiky, že můžeme přijmout 15tisíc uprchlíků, vždyť je to velikostně pomalu jedno okresní město, tento počet uprchlíků a nedokážu si představit, že by se takový počet lidí dokázal přizpůsobit naší mentalitě a všemu na co jsme my zde zvyklí. Tito lidé se neumějí chovat "Evropsky". Obávám se o budoucnost nejen naší republiky, ale celé Evropy a proto říkám NE UPRCHLÍKŮM, neutíkáte před válkou, jen se chcete mít lépe a parazitovat na tom, co zde generace našich předků vybudovali.

Roman Florian

  • SPOZ
  • NE imigrantům v EU, je to zvěř, která se neumí chovat
  • mimo zastupitelskou funkci

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Připouštíte, že policie někdy selže

V poslední době je to bohužel čím dál častější jev. Vy za ním vidíte generační obměnu. Co ale třeba vyčerpanost policistů? Podle mě jich máme málo. Není třeba vyřešit i toto? A co třeba jejich financování?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…