Gajdůšková (ČSSD): Učitelé by měli za svou práci dostat slušně zaplaceno

12.05.2014 13:35 | Zprávy
autor: cssd.cz

Kantory je třeba slušně zaplatit, protože učit děti by měli ti nejlepší lidé, chceme-li i v budoucnu patřit mezi vyspělé země.

Gajdůšková (ČSSD): Učitelé by měli za svou práci dostat slušně zaplaceno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Gajdůšková

Školství je významná část veřejných služeb, nelze tedy školství vynechat při zvyšování platů v tomto sektoru.

Už Masaryk říkal, že je špatný ten stát, který platí více své generály než učitele. Pokud se platy učitelů nezvednou, musí zůstat zmrazené i platy politiků. Opak je nepřijatelný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Evropský koordinovaný přístup

Myslíte, že lze na něco takového fakt spoléhat, a že to přinese něco pozitivního? Vždyť za většinu problémů co se týká energetiky a nejen jí může podle mě právě EU svou politikou nebo to snad vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rázga (ANO): Evidovaný, dohledatelný a kontrolovatelný

4:32 Rázga (ANO): Evidovaný, dohledatelný a kontrolovatelný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Airbnb.