Gajdůšková (ČSSD): Umučení varují

28.01.2015 7:23 | Zprávy

Umučení z Osvětimi a dalších koncentračních táborů pořád varují. Na hrůzy holocaustu nesmíme nechat zapomenout.

Gajdůšková (ČSSD): Umučení varují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Gajdůšková

Ale také nelze zapomenout, že evropská integrace, koexistence a spolupráce států Evropy je odpovědí na to, jak už nikdy nedovolit něco tak bestiálního a děsivého, jako byl holocaust. 

Šedesát let mírového vývoje není samozřejmostí. Úsilí o dodržování lidských práv, garance právního státu, schopnost demokratického vývoje je odkazem obětí holocaustu. Je odpovědností dnešní generace nejen státníků, ale všech občanů Evropy, mírový vývoj a svobodu zajistit i dalším generacím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ČSSD

Výsměch

Nemyslíte, že výsměchem v souvislosti se 17. listopadem je i fakt, že na Národní třídu chodí pokládat květiny a zapalovat svíčky ti, co se s minulým režimem paktovali? Myslím třeba Babiše, ale i prezidenta Pavla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Emisní povolenky drtí českou energetiku

22:31 Okamura (SPD): Emisní povolenky drtí českou energetiku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k emisním povolenkám.