Gazdík (STAN): Vyzývat k občanským nepokojům, to mi nesedělo

06.11.2016 12:30 | Zprávy
autor: PV

Místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda hnutí STAN Petr Gazdík zakázal Jiřímu Bartoškovi a Vojtěchu Dykovi vystoupit 28. října na Staroměstském náměstí s textem manifestu. Gazdík to dnes řekl v Partii Televize Prima.

Gazdík (STAN): Vyzývat k občanským nepokojům, to mi nesedělo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Gazdík

Ministr dopravy Dan Ťok dodal, že by politici měli národ spíš spojovat a ne se vůči někomu vymezovat… Na Staroměstkém náměstí prý ale zaznamenal jakési revoluční prvky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Motoristé

Nemyslíte, že nebýt Motoristů, tak je na tom vaše vláda líp? Aspoň na mě to působí tak, že vám dost kazí reputaci, že není měsíc, kdy by se neřešilo něco kolem nich a zazdí to pak i to dobré, co třeba děláte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Vládní koalice se právě chystá zrušit nominační zákon

23:08 Richterová (Piráti): Vládní koalice se právě chystá zrušit nominační zákon

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny dne 22. dubna 2026 k zákonu o výběru osob do řídících a doz…