Gazdík (TOP 09): Plošná majetková přiznání podporují udavačství ve společnosti

20.06.2015 14:09 | Zprávy

Přiznávat veřejně majetek by měli především politici a státem placení vysocí úředníci, ne všichni občané. Vyjádření k předložené novelw zákona o střetu zájmů, která občany této povinnosti na rozdíl od vládního návrhu zbavuje.

Gazdík (TOP 09): Plošná majetková přiznání podporují udavačství ve společnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Gazdík

„Povinnost podrobně doložit svůj majetek na žádost finančního úřadu, který si může majetkové přiznání vyžádat i na oznámení, jak navrhuje vláda, podpoří pouze udavačství," říká poslanec a místopředseda sněmovny Petr Gazdík (klub TOP 09 a Starostové).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Karolína Kubisková byl položen dotaz

Nebezpečné látky

Dobrý den, nemyslíte, že by tu nebezpečné látky nevznikaly nebo aspoň nebyli tak vyhledávané, kdyby se legalizoval třeba prodej marihuany, jak navrhují Piráti? Podle mě není marihuana horší než třeba alkohol, a legalizace je cesta, jak trh pak do značné míry regulovat a hlídat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Drahoš: Snaha Babiše rozdávat všechno všem brzy narazí na realitu

8:08 Senátor Drahoš: Snaha Babiše rozdávat všechno všem brzy narazí na realitu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke jmenování nové vlády.