Gottmannová (Piráti): Děti a důchodci nedostanou přidáno, ale vezmou jim i to, na co měli nárok minulý rok

22.05.2019 15:10 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření Kornélie Gottmannové, zastupitelky na MČ Praha 9 za Piráty ke snížení dotace ze státního rozpočtu na výkon obecné sociální práce

Gottmannová (Piráti): Děti a důchodci nedostanou přidáno, ale vezmou jim i to, na co měli nárok minulý rok
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Babišova vláda snížila dotaci ze státního rozpočtu na výkon obecné sociální práce o 60 %. Pro ilustraci data za Prahu: Celá Praha: požadováno 90,7 milionu Kč, poskytnuto 17,2 Kč. Pro Prahu 9 požadováno 3,5 milionu, poskytnuto 0,9 milionu. MČ bude zatím rozdíl hradit ze svého rozpočtu. Zastupitelstvo HMP vyzvalo premiéra k řešení krize.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

22:01 Wasserbauer (Motoristé): Už žádné rozhovory na záznam

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na publikovaný rozhovor, poskytnutý Hospodářským noviná…