Gregorová (Piráti): Od Taiwanců se můžeme učit, jak bránit demokracii. I tu digitální

06.12.2022 15:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová se začátkem tohoto týdne účastní konference v Evropském domě v Berlíně. Na konferenci, nazvané Taiwan: Příležitosti a výzvy v době geopolitických změn, promluvila Gregorová na téma dezinformace, kterému se dlouhodobě věnuje.

Gregorová (Piráti): Od Taiwanců se můžeme učit, jak bránit demokracii. I tu digitální
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Markéta Gregorová (Piráti) v pořadu Partie.

Pirátská europoslankyně do Berlína přijela na pozvání německého europoslance Reinharda Bütikofera, který v Evropském parlamentu patří k frakci Zelení/ESA. Během dvoudenní konference se v Berlíně schází politici, experti, taiwanští představitelé, ale také čínští protirežimní aktivisté, aby diskutovali o Taiwanu a jeho budoucnosti i vztazích s EU. Europoslankyně Gregorová se účastnila panelu k taiwanské digitální demokracii a boji s dezinformacemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Tahle úprava je promarněná šance

13:05 Richterová (Piráti): Tahle úprava je promarněná šance

Vyjádření předsedkyně klubu Pirátů Olgy Richterové k jednacímu řádu