Haas (ODS): Kam kráčí hospodaření Pardubic?

26.10.2015 19:37 | Zprávy
autor: PV

V pardubické ODS se snažíme plnit sliby a snažíme se nebýt pokrytecky aktivní jen krátce před volbami, ale naopak po celé volební období

Haas (ODS): Kam kráčí hospodaření Pardubic?
Foto: ODS
Popisek: ODS

Vážení a milí členové našeho oblastního sdružení ODS Pardubice, vážení občané,

v pardubické ODS se snažíme plnit sliby a snažíme se nebýt pokrytecky aktivní jen krátce před volbami, ale naopak po celé volební období. Chceme znát skutečné názory občanů a rádi se s nimi setkáváme „z očí do očí“. Proto jsme na jaře zahájili koncet „Nebojme se politiky“.

Nyní jsme pro občany Pardubic, tedy i pro Vás pro všechny, připravili již druhou akci z konceptu „Nebojme se politikyJ“ (po červnovém diskuzním setkání pro veřejnost na téma budoucnosti areálu Tesla - Kyjevská). Srdečně Vás všechny zvu na moderované diskusní s etkání pro veřejnost na téma "Kam kráčí hospodaření Pardubic???".

Ze zajímavých témat, která budou na programu, namátkou vybírám:

* Od dlouhodobě přebytkových rozpočtů „sešup“ ke schodkovému hospodaření města
* „Projídání“ stomilionových úspor města vytvořených předchozími vedeními města
* Jak je na tom naše město se zadlužením
* Evropské dotace – užitečné finanční zdroje nebo nezdravý finanční doping
* Křiklavé ukázky nehospodárného „vyhození“ veřejných finančních prostředků
* Jak otočit špatný trend v hospodaření města aneb možné kroky v hospodaření města do budoucna

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

19:11 Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

Hejtman Jan Grolich iniciuje petici za zachování regionálního vysílání České televize a Českého rozh…