Hamáček (ČSSD): Nejde o žádný Hamáčkův plán

25.10.2021 19:49 | Ze sítí

Komentář na Twitteru k prohlášení premiéra Babiše, že Hamáčkův plán s neočkovanými není reálný

Hamáček (ČSSD): Nejde o žádný Hamáčkův plán
Foto: Reprofoto: CNN Prima News
Popisek: Jan Hamáček (ČSSD)

To není Hamáčkův plán, pouze jsem na tiskové konferenci zopakoval návrh postupu, který na ÚKŠ prezentovala pí . Svrčinová z ministerstva zdravotnictví. To, že s tím souhlasím, protože nám nic jiného nezbyde, je druhá věc.

Jan Hamáček následně předložil zápis z jednání krizového štábu.

Informace o testování ve veřejné správě

HH Svrčinová uvedla, že MZ neplánuje zavedení povinnosti testování zaměstnanců, ale naopak povinnosti pro zaměstnance prokázat splnění pravidel ONT zaměstnavateli. Pokud nejsou očkováni, budou muset zajistit testování na vlastní náklady sami. To opět zvýší tlak na obyvatelstvo, aby se zvýšila poočkovanost. Současně potvrdila, že na dalším jednání ÚKŠ predikci předloží.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Proti lživé kampani dezinformačních spolků se budu bránit

15:09 Kupka (ODS): Proti lživé kampani dezinformačních spolků se budu bránit

Prohlášení místopředsedy ODS