Hamáček (ČSSD): Velmi špatná zpráva pro naši zemi

17.05.2021 6:37 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k článku serveru Seznam zprávy o vlastizradě

Hamáček (ČSSD): Velmi špatná zpráva pro naši zemi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda vlády Jan Hamáček

Říkám jasně Rosatom skončil, v tendru na dostavbu Dukovan nebude a ruští diplomaté ze země odejdou. Takže je to jednoznačný úspěch České republiky. Znovu říkám, že poté, co ruští špioni odletěli a přiletěli naši vyhoštění diplomaté, byla jednání třech výborů Poslanecké sněmovny, kde se mě ptali i na cestu do Moskvy. Výbor pro bezpečnost svým usnesením poděkoval všem aktérům včetně Ministerstva vnitra. Tím to skončilo.

4. května Seznam zprávy svým článkem vypustily atomovou bombu, kdy napsaly nehoráznou pomluvu, že jsem vlastizrádce. V 6 hodin ráno to vyšlo a opozice na to hned naskočila. Pekarová Adamová (TOP 09), Fiala (ODS) a Jurečka (KDU-ČSL) okamžitě tweetovali a ruská strana najednou zjistila, že má nabito. A to je bohužel velmi špatná zpráva pro naši zemi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

23:08 Ministr Vojtěch: Politika deficitních úhradových vyhlášek byla prostě chybná

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…