Po událostech minulého týdne by měli být zneklidněni především rodiče. Posíláte své dítě do Skauta nebo Junáka a doufáte, že si posílí zdravé myšlení a zdravý životní styl. Jenže ve skutečnosti tam bude vystaveno agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, naučí se nenávidět svou vlast a svůj národ, pohrdat svými voliči, kluci jsou vedeni ke změkčilosti...prostě horší než kdybyste ho posílali do klubu komunistické mládeže. Totéž platí o katolických gymnáziích a řadě dalších organizací.
Naštěstí se občas najdou oddíloví vedoucí a učitelé, kteří na pokyny svých vedení kašlou a vedou děti zdravě jako za starých časů. Nicméně to problém zmírńuje, ale neřeší.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Co s tím hodláte dělat?
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.
Další články z rubriky
19:10 Papajanovký (STAN): Co bude se stavebními úřady?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánovanému rušení stavebních úřadů

