Hampl: Měli by být zneklidněni především rodiče

07.05.2017 12:30 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření na sociální síti Facebook:

Hampl: Měli by být zneklidněni především rodiče
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Po událostech minulého týdne by měli být zneklidněni především rodiče. Posíláte své dítě do Skauta nebo Junáka a doufáte, že si posílí zdravé myšlení a zdravý životní styl. Jenže ve skutečnosti tam bude vystaveno agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, naučí se nenávidět svou vlast a svůj národ, pohrdat svými voliči, kluci jsou vedeni ke změkčilosti...prostě horší než kdybyste ho posílali do klubu komunistické mládeže. Totéž platí o katolických gymnáziích a řadě dalších organizací.

Naštěstí se občas najdou oddíloví vedoucí a učitelé, kteří na pokyny svých vedení kašlou a vedou děti zdravě jako za starých časů. Nicméně to problém zmírńuje, ale neřeší. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…