Hampl (Svobodní): Běžte to vyprávět dětem, jejichž rodiče byli zavražděni umírněnými muslimy

16.10.2015 20:12 | Zprávy
autor: PV

Dění v Izraeli bychom měli sledovat i proto, že tam vidíme v akci umírněný islám. A opravdu, Hamás je něco úplně jiného než Islámský stát, není srovnatelně radikální.

Hampl (Svobodní): Běžte to vyprávět dětem, jejichž rodiče byli zavražděni umírněnými muslimy
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Sociolog Petr Hampl.

Islámský stát dokonce Hamás označuje za odpadlíky. Ale běžte to vyprávět dětem, jejichž rodiče byli zavražděni umírněnými muslimy za to, že jsou Židé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kde se berou peníze do rozpočtu

Paní ministryně, Klempíř tvrdí, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Je něco takového možné? Já nechápu, kde jinde by se peníze vzali teda pokud neplánujete nějakou další bitcoinovu výměnu. Děkuji. Vladislav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Klíčová potíž, rozhodující štempl bude dávat úřad práce

20:05 Richterová (Piráti): Klíčová potíž, rozhodující štempl bude dávat úřad práce

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 175/2025 …