Pavel Hasenkopf plní facebook příspěvky, které v podstatě jen svědčí o tom, že je normální intelektuál (do té skupiny tentokrát řadím i sebe).
Všichni jsme byli formováni názorem, že každé náboženství je v podstatě dobré a úctyhodné a že to jsou jen okrajové skupiny fanatiků, co působí problémy. Pak jsme narazili na nějaká fakta svědčící o tom, že s islámem je to jinak, ale vytěsnili jsme je. Pak jsme se setkali s konsistentní teorií, která dávala smysl. Ale naše myšlení se pořád zdráhalo připustit, že jedno z velkých světových náboženství by ve skutečnosti mohlo být zvráceným kultem smrti, a to už ve své základní podstatě.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV