Hannig (Rozumní): Proč se vlastenci nemohou sjednotit

18.02.2021 23:27 | Zprávy
autor: PV

Zatímco se na politické scéně v oblasti pravdy a lásky spojuje ve velké stylu, tak v oblasti vlasteneckých sil panuje obvyklá neschopnost se spojovat pro dobro věci.

Hannig (Rozumní): Proč se vlastenci nemohou sjednotit
Foto: Vít Hassan
Popisek: Petr Hannig

Proč se vlastenci nemohou sjednotit. Zatímco se na politické scéně v oblasti eurohujerské spojuje ve velké stylu, tak v oblasti vlasteneckých sil panuje obvyklá neschopnost se spojovat pro dobro věci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): AfD nic takového ve svém programu nemá

15:14 Majerová (Trikolora): AfD nic takového ve svém programu nemá

Odpověď na otázku ke spolupráci s německou AfD, publikovaná na veřejném facebookovém profilu strany