Hannig (Rozumní): Už ani jeden další ilegální imigrant. Frau Merkel, odstupte, dokud je čas

24.03.2016 22:47 | Zprávy
autor: PV

Mnozí z diskutujících mé články odsuzují jako příliš mírné. Jsem vždy dalek toho, abych kladl rovnítko mezi terorismem a islámem jako takovým, ale poslední události v Bruselu mě nutí napsat tento článek.

Hannig (Rozumní): Už ani jeden další ilegální imigrant. Frau Merkel, odstupte, dokud je čas
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hannig, předseda Strany zdravého rozumu

Evropská politická elita zavírá oči před jasnou skutečností. Jsme ve válce! Není to válka skrytá, je to válka zjevná a zjevená. Válku Evropě vyhlásil Islámský stát. A vyhlásil ji slovy i činy. Muslimští radikálové vyhlásili válku celé západní humanistické civilizaci. Vyhlásili válku šmahem nejenom křesťanství, ale i ateismu. Vyhlásili válku sociálním systémům jednotlivých států Evropy, neboť cíleně zneužívají slabosti Evropanů, kteří mají sklon vidět strádající děti u plotů Evropy a nevidí armády mladých, bojeschopných mužů.

I když se mnou nebudou souhlasit, vyhlásili válku i neziskovým organizacím, které těmto migrantům pomáhají. Neboť si mnohý řekne, vždyť oni vlastně pomáhají těm, kteří nás přišli zahubit. Teroristé vyhlásili válku i doktorům bez hranic, kteří v různých částech světa pomáhají přežít hladovějícím a žíznícím. Mnohý z těch, co na konto této organizace posílali dary se bude ptát: Není to náhodou na ty nelegální imigranty putujících po cestě do vysněného ráje sociálních příspěvků v Evropě?

Není to náhodou na ty, kteří v budoucnu připraví peklo pro naše potomky?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.