Hannig: STEM/MARK mě výrazně poškodila svým průzkumem

23.11.2017 6:35 | Zprávy
autor: PV

Agentura STEM/MARK mě výrazně poškodila svým, před chvílí zveřejněným, průzkumem, do kterého mne jako jediného z oficiálních kandidátů nezařadila. Tento výzkum budou zmiňovat všechna média a ve veřejnosti tak vznikne dojem, že vůbec nekandiduji.

Hannig: STEM/MARK mě výrazně poškodila svým průzkumem
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hannig, předseda Strany zdravého rozumu

To, že mě některá média nezvou do debat, jako např. Deník do svého " prezidentského" vlaku, beru jako nutnou daň toho, že některá média preferují určité kandidáty a mají na to jako soukromé subjekty svým způsobem právo.

Výzkum, ve kterém však není uveden pouze jeden oficiální kandidát, je hrubé narušení všech pravidel a hraničí to s trestným činem maření voleb.

Mgr. Petr Hannig
kandidát na prezidenta ČR 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Neměl snad pravdu?

Pane poslanče, můžete mi sdělit, v čem neměl pan Okamura ve svém projevu pravdu? To chceme stále zavírat oči před realitou? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Vláda nás žene zpět do divokých devadesátek

15:17 Svárovská (Zelení): Vláda nás žene zpět do divokých devadesátek

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně služebního zákona.