Hašek: Asociace krajů přijímá výzvu k jednání o odměňování ve zdravotnictví

05.04.2016 19:31 | Zprávy

Hejtman Jihomoravského kraje a předseda Asociace krajů Michal Hašek ocenil při úterním výjezdním jednání krajské rady práci všech zaměstnanců nemocnic.

Hašek: Asociace krajů přijímá výzvu k jednání o odměňování ve zdravotnictví
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

"Asociace krajů ČR přijímá výzvu k účasti na jednání ČLK a ČMKOS s vládou o odměňování ve zdravotnictví. Jsme zřizovateli podstatné části veřejných nemocnic a otázka výše platů se nás bezprostředně dotýká, na jižní Moravě jsme zřizovateli 9 nemocnic - příspěvkových organizací, kde platové poměry stanoví vláda, nikoliv kraje. Vedle lékařů však chceme spravedlivé odměňování také pro zdravotní sestry a další nelékařský personál," uvedl hejtman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kdo za to nese odpovědnost? Rakušan? Blažek? Policie?

15:02 Mašek (ANO): Kdo za to nese odpovědnost? Rakušan? Blažek? Policie?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauzám provázejících nynější vládu.