Hašek (ČSSD): Chceme zkrátit pracovní dobu, nikoliv mzdy

22.08.2021 13:20 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k návrhu zkrácení pracovní doby

Hašek (ČSSD): Chceme zkrátit pracovní dobu, nikoliv mzdy
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Michal Hašek.

Jedno z velkých témat sociální demokracie je už od konce 19. století boj za slušné pracovní podmínky. Naši prarodiče i rodiče díky tomu zažili třeba zákonem upravené pracovní podmínky či sociální a důchodové pojištění.

Z našeho pohledu samozřejmost, o kterou se ale muselo tvrdě bojovat. Teď chce sociální demokracie zkrátit pracovní dobu, nikoliv mzdy!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Proti lživé kampani dezinformačních spolků se budu bránit

15:09 Kupka (ODS): Proti lživé kampani dezinformačních spolků se budu bránit

Prohlášení místopředsedy ODS