Hašek (ČSSD): Jasné vyjádření ministra vnitra

31.08.2021 12:25 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k nelegální migraci

Hašek (ČSSD): Jasné vyjádření ministra vnitra
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Michal Hašek.

Žádná nelegální migrace nebude tolerována, v případě nutnosti budeme kontrolovat naše státní hranice. Jako hejtman Jihomoravského kraje jsem tuto situaci zažil koncem léta 2015 a jsem rád, že náš stát i jeho bezpečnostní složky jsou na případné zvládnutí migrační vlny velkého rozsahu připraveny.

A v týlovém zabezpečení mohou pomoci i kraje, jako to udělala jižní Morava v roce 2015. Cíl máme všichni společný - chceme bezpečnou Českou republiku, kde platí zákony pro každého včetně nelegálních migrantů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Rozpočtové provizorium je hazard s budoucností této země

13:27 Ministryně Schillerová: Rozpočtové provizorium je hazard s budoucností této země

Komentář na facebookovém profilu k rozpočtovému provizoriu.