Hašek (PRO): Stačilo by několik dnů…

21.07.2024 18:05 | Monitoring

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na páteční celosvětový výpadek počítačových sítí

Hašek (PRO): Stačilo by několik dnů…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

Myslel jsem podle nedávných výroků z NATO i z ČR, že Putin… a ona to byla jen divize Microsoftu. Každopádně i takhle může vypadat budoucí válečný konflikt, bez jediného výstřelu.

Před několika lety jsem mimochodem nařídil jako tehdejší hejtman krajské cvičení Blackout na jižní Moravě. A z jeho výsledků a vyhodnocení jsem si jist, že tohle by bylo mnohem účinnější k rychlému rozkladu běžného života a fungování společnosti bez ohledu na to, odkud a proč by Blackout přišel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregor (Motoristé): Rakušan ani nedošel, aby nemusel vysvětlovat

21:03 Gregor (Motoristé): Rakušan ani nedošel, aby nemusel vysvětlovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předvolební debatě na CNN Prima News