Hejtman Grolich: Poděkování v obcích za pomoc při tornádu

10.12.2021 4:34 odp. | Tisková zpráva

Břeclav, Hrušky, Moravská Nová Ves, Mikulčice, Lužice a Hodonín – města a obce zasažené červnovou bouří a následujícím tornádem navštívil v pátek 10. prosince 2021 hejtman Jan Grolich, aby zde předal 83 medailí Jihomoravského kraje za pomoc při záchranných pracích i při likvidaci následků této živelní katastrofy.

Hejtman Grolich: Poděkování v obcích za pomoc při tornádu
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Jan Grolich

Symbolicky tak poděkoval nejen představitelům samospráv a pracovníkům městských a obecních úřadů, ale také dobrovolníkům nebo tamním dobrovolným hasičům. „Dnešní předávání je symbolické. Poděkování si zaslouží každý, kdo v těch těžkých chvílích pomohl. Ocenění si zaslouží také starostové, starostky a další představitelé obcí, protože zničehonic stáli před úkoly, které nikdo nikdy předtím neřešil. Byla to těžká práce a pořád pokračuje. Díky za ni,“ řekl hejtman Jan Grolich.

V minulých dnech hejtman předal ocenění za pomoc při tornádu záchranářům, dobrovolným a profesionálním hasičům nebo představitelům nestátních neziskových organizací. Příští týden v pátek pak hejtman zamíří na Krajské vojenské velitelství, aby poděkoval příslušníkům armády, a následně navštíví na Krajské ředitelství policie ČR.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Geniální Karel Čapek k nedělní kávě

14:27 Majerová (Trikolora): Geniální Karel Čapek k nedělní kávě

Komentář na facebookovém profilu k pravdě.