Hejtman Hašek: Další žaloby nebo pokračování ve sporech s kraji by bylo morálně neudržitelné

07.07.2016 18:02 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření hejtmana Jihomoravského kraje a předsedy Asociace krajů ČR k rozhodnutí České biskupské konference o stažení žalob na kraje

Hejtman Hašek: Další žaloby nebo pokračování ve sporech s kraji by bylo morálně neudržitelné
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

Česká biskupská konference rozhodla o stažení žalob proti majetku krajů. Vítám jménem Asociace krajů ČR tento krok České biskupské konference.

Povede ke zklidnění situace a vztahů mezi církvemi a kraji, které byly zbytečně zatíženy snahou některých církevních řádů získat nad rámec schváleného zákona o církevních restitucích majetek na úkor krajů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ševčík (SPD): Němcům se rozsvítí, až se jim zhasne

16:02 Ševčík (SPD): Němcům se rozsvítí, až se jim zhasne

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k německé energetice