Hejtman Hašek: Děkuji českým daňovým poplatníkům. Aby ve škole i na hřišti vyrůstaly generace vašich dětí

27.10.2015 22:41

V Nikolčicích na Břeclavsku otevřel hejtman Michal Hašek spolu s představiteli obce nové víceúčelové hřiště a zrekonstruované učebny místní základní školy.

Hejtman Hašek: Děkuji českým daňovým poplatníkům. Aby ve škole i na hřišti vyrůstaly generace vašich dětí
Foto: red
Popisek: Exhejtman Michal Hašek

U příležitosti slavnostního otevření stavby hejtman Michal Hašek vyzdvihl skutečnost, že na realizaci projektu v celkové hodnotě 8,3 milionu korun, se spojily prostředky Evropské unie, obce a Jihomoravského kraje.

„Chci poděkovat českým daňovým poplatníkům, protože nebýt těch, kteří platí daně, Česká republika nemá co poslat do Bruselu a nemáme co rozdělovat ani ze státního či  z krajského a obecního rozpočtu. Chci popřát, aby ve škole v pěti zrekonstruovaných učebnách i tady na hřišti vyrůstaly generace vašich dětí, i dětí z okolních obcí. Kam jinam na moravské vesnici investovat než do školy, do radnice a do kostela. Je dobře, že teď přišly peníze z evropských fondů a také z Jihomoravského kraje sem do školy. Chtěl bych popřát, aby tady vaši potomci odváděli vynikající sportovní výkony. Chci poděkovat všem, kteří projekt připravili, kteří ho v patřičné kvalitě také zrealizovali,“ řekl hejtman Hašek.

Nové víceúčelové hřiště a venkovní tělocvična včetně patřičného zázemí výrazně zlepší nejen podmínky pro hodiny tělocviku, ale i úroveň samotné výuky žáků místní základní školy. Žáci nyní mají k dispozici nejen moderní sportoviště v podobě venkovní tělocvičny s gymnastickými a posilovacími prvky, ale také opravené učebny pro technické a ruční práce, vaření, jazykovou výuku nebo hudební výchovu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…