Hejtman Hašek: Udělám maximum pro to, aby jižní Morava byla a zůstala bezpečným regionem

26.02.2016 4:31 | Zprávy
autor: PV

Hejtman Michal Hašek přijal ve čtvrtek 25. února 2016 v brněnském sídle Jihomoravského kraje exprezidenta České republiky Václava Klause.

Hejtman Hašek: Udělám maximum pro to, aby jižní Morava byla a zůstala bezpečným regionem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

„Pana prezidenta jsem informoval o aktuálních problémech regionů České republiky, o aktuálních vztazích s novou hlavou státu i vládou, o aktuálních problémech směrem k Evropské unii, zejména o otázce stanovisek EIA. Je logické, že jsme se dotkli otázek souvisejících s migrací,“ uvedl po jednání hejtman Michal Hašek.

Václav Klaus označil návštěvu Brna a jižní Moravy za přirozenou součást postprezidentského jednání. „V dnešní mimořádné evropské migrační situaci cítím jistou zranitelnost tohoto regionu, která se rychle může projevit jevy, které považujeme za nešťastné a nežádoucí. Cítím velmi silně, že v Evropě chybí rezolutní slovo k dnešní migraci. Evropa nereaguje, neřeší, nechává věci běžet samospádem, což možné není,“ řekl Václav Klaus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek (Motoristé): Lze mne zranit, ne však urazit...

16:21 Turek (Motoristé): Lze mne zranit, ne však urazit...

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uplynulému roku 2025