Hejtman Netolický: Automobilní škola v Holicích otevřela zrekonstruovanou budovu

02.02.2015 4:30 | Zprávy

Za přítomnosti hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického byla v Holicích slavnostně otevřena zrekonstruovaná administrativní budova zdejší Střední školy automobilní (SŠA Holice) se šatnami a zázemím pro žáky. Pardubický kraj investoval do rozsáhlé rekonstrukce 4,5 milionu korun.

Hejtman Netolický: Automobilní škola v Holicích otevřela zrekonstruovanou budovu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Netolický, hejtman Pardubického kraje

„V rámci realizace úspor energií jsme při rekonstrukci budovy přistoupili k výměně oken, zateplení fasády a výměně střešní krytiny. Investovali jsme však také i do interiérů s důrazem na zabránění pronikání vlhkosti do budovy. Celkové náklady projektu se pohybují kolem 4,5 milionu korun,“ uvedl hejtman Martin Netolický. „V budově se nachází také šatny žáků a nově také i ubytování pro studenty a zahraniční hosty,“ dodal hejtman Netolický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Balaštíková (ANO): Okopávat kotníky, strašit dluhem. Osvědčená taktika ODS

22:14 Balaštíková (ANO): Okopávat kotníky, strašit dluhem. Osvědčená taktika ODS

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ODS.