Hejtman Netolický: Co se děje v rehabilitačním ústavu v Brandýse?

22.02.2019 19:43 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k situaci v Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí.

Hejtman Netolický: Co se děje v rehabilitačním ústavu v Brandýse?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Netolický

Více napoví personální audit. 

Když přišly anonymy, brali jsme to jako kolorit, když přišly podepsané stížnosti, vyřídili jsme je s požadavkem na nápravu, když se ale objevily již konkrétní podněty lidí, kteří se na moji osobu s důvěrou obrátili, musel jsem již situaci prověřit. A jak jinak, než osobní návštěvou zařízení bez nahlášení, ted bez poct, opulentních hostin, ale normálně v běžný pracovní den. Zjištění na místě potvrdila řadu podnětů, které jsem mohl vidět na vlastní oči, proto jsem spolu s panem radním požádal vedení Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí, aby okamžitě situaci řešilo. Způsob komunikace, informovanost zaměstnanců, podněty na zlepšení pracovního prostředí, systém odměňování, zaměstnanecké benefity a hlavně na zlepšení interpersonálních vztahů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…