Hejtman Netolický: Držíme slovo, žádné započaté investice nebudeme omezovat

29.11.2020 16:53 | Zprávy
autor: PV

Největší stavbou letošního roku, kterou Pardubický kraj zahájil, je jednoznačně vybudování nového centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici.

Hejtman Netolický: Držíme slovo, žádné započaté investice nebudeme omezovat
Foto: Archiv SOCDEM
Popisek: Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický

Druhá etapa, tedy výstavba samotného pavilonu, byla zahájena v květnu letošního roku a úspěšně pokračuje. Do konce roku by měl být hotový betonový skelet budovy. Celkové náklady přesáhnou 470 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Šťastný: Došla mi trpělivost s opozicí

21:03 Ministr Šťastný: Došla mi trpělivost s opozicí

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. května 2026 k průběhu jednání Poslanecké sněmovny