Hejtman Netolický: Krajem poskytnuté finanční prostředky budou vráceny do rozpočtu

25.12.2022 10:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický jednal s novým vedením obce Dolní Morava o možnosti rekonstrukce stávajícího obecního obchodu.

Hejtman Netolický: Krajem poskytnuté finanční prostředky budou vráceny do rozpočtu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Netolický

Kraj již v minulosti poskytl obci dotační prostředky na vybudování multifunkčního domu, ve kterém měl nalézt zázemí nejen obchod, ale i obecní úřad. Vzhledem k jiným investičním akcím však obec projekt nerealizuje a dotační prostředky kraji vrátí. Ve spolupráci s provozovatelem obchodu by však v příštím roce ráda přistoupila k jeho opravě, na což by mohla čerpat dotační prostředky na podporu problémových mikroregionů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Evropská unie připravuje další pitomost

8:03 Okamura (SPD): Evropská unie připravuje další pitomost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjednocování stupňovitosti piva v EU.