Hejtman Novák: Nová letecká linka do Dubaje potěší nejen turisty, kteří hledají bezpečné destinace

06.04.2016 16:15 | Zprávy

Z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava se cestující dostanou přímo do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. Nové pravidelné letecké spojení poprvé odstartují aerolinky SmartWings 23. září.

Hejtman Novák: Nová letecká linka do Dubaje potěší nejen turisty, kteří hledají bezpečné destinace
Foto: Moravskoslezský kraj
Popisek: Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák

Leteckou linku bude SmartWings provozovat dvakrát týdně, každé úterý a pátek. Na trasu Ostrava – Dubaj nasadí moderní letadla Boeing 737.

„Nabídneme nejen velmi atraktivní ceny letenek, ale i časově výhodný letový řád. Odlet z Ostravy je naplánován na 10 hodin dopoledne, přílet v Dubaji v 17:45 hodin. Z Dubaje bude letadlo odlétat v 18:45 hodin, do Ostravy přiletí ve 23:05,“ uvedl hlavní manažer SmartWings Radek Müller. Dodal, že poptávka po Spojených arabských emirátech  stále roste. „Do Dubaje létá SmartWings devátým rokem denně z Prahy. Letenky na nové spojení z Ostravy lze zakoupit už nyní na www.smartwings.com a u všech akreditovaných prodejců,“ upozornil Radek Müller.

„Dubaj byla dlouhodobě plánovanou destinací a letecké spojení do této exotické lokality bylo jedním z nejžádanějších ze strany cestujících.  Dubaj patří mezi nejnavštěvovanější destinace světa především pro svou modernost a množství superlativ. Nadále trvá naše aktivita směrem k leteckým dopravcům s cílem rozšiřování portfolia nalétávaných destinací z Ostravy,“ sdělil generální ředitel Letiště Leoše Janáčka Ostrava Pavel Schneider.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

20:05 Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…