Hejtman Vondrák: Investovat do lidí je jediná cesta pokroku a úspěchu

28.09.2017 17:44 | Zprávy

Komentář hejtmana Ivo Vondráka z Facebooku.

Hejtman Vondrák: Investovat do lidí je jediná cesta pokroku a úspěchu
Foto: Jan Štěpán
Popisek: hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

Budeme investovat do naší země. To je jasná priorita hnutí ANO. Já jsem dlouhé roky byl rektor vysoké školy, takže vím, že investovat do lidí je jediná cesta pokroku a úspěchu.

Od lepších silnic přes rychlejší internet až po rozvoj průmyslových podniků - do toho všeho musíme vložit peníze. A úplně nejdůležitější je investovat do našich mladých, které musíme naučit pracovat a podnikat. Jsou to právě oni, kteří mají spoustu nápadů a my jim pomůžeme je zrealizovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vylučujeme spolupráci s ANO, SPD a extremisty

A s ODS, kterou po vašem odchodu z vlády a vůbec po tom, jak se k vám Fiala zachoval spolupráci nevylučujete? Je teda pravda, že jste ODS kritizovali už kdysi a pak jste se s ní spřáhli, tak já nevím, jak vám rozumět?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Potůčková (STAN): Okamura se Ruska nebojí. Turek Putina obdivuje

6:07 Potůčková (STAN): Okamura se Ruska nebojí. Turek Putina obdivuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dopadu ruských dronů na území Polska.