Hejtmanka Pecková: Pavilon rehabilitace Benešov je Stavbou roku Středočeského kraje

13.10.2021 9:02 | Tisková zpráva
autor: PV

Titul Stavba roku Středočeského kraje 2021, spolu s dalšími 10 nominacemi na titul, Cenou hejtmanky Středočeského kraje a šestnácti dalšími cenami, byly uděleny na slavnostním vyhlášení 8. ročníku soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2021, které se uskutečnilo ve čtvrtek 30. září 2021 v Galerii Středočeského Kraje (GASK) v Kutné Hoře.

Hejtmanka Pecková: Pavilon rehabilitace Benešov je Stavbou roku Středočeského kraje
Foto: Screen ČT24
Popisek: Hejtmanka Petra Pecková

Vypisovatelem soutěže je Středočeský kraj, spolu s Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství, která tradičně tuto soutěž i organizuje, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Českým svazem stavebních inženýrů, Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy, Obcí architektů, Svazem podnikatelů ve stavebnictví a nově i Ministerstvem průmyslu a obchodu. Prestižní soutěž je vypsaná pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové.

Slavnostního vyhlášení a předávání cen se účastnili tradičně zástupci jednotlivých vypisovatelů a řada dalších významných osobností z veřejného, i soukromého sektoru, odborných institucí, stavebních společností, investorů a také architektů a inženýrů.

Cenu hejtmanky Středočeského kraje osobnosti stavitelství za přínos Středočeskému kraji 2021 získal Ing. Bořivoj Kačena. Cena hejtmanky Středočeského kraje stavbě za přínos Středočeskému kraji 2021 byla udělena stavbě Revitalizace areálu kostela sv. Bartoloměje v Kolíně.

Prestižní titul Stavba roku Středočeského kraje 2021 získala Novostavba pavilonu rehabilitace BenešovHlasování veřejnosti v letošním ročníku se účastnilo celkem 29 724 hlasujících.

Cenu veřejnosti si s počtem 9 279 hlasů odnesla stavba Křižovatka U Topolu v Benešově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?

To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Tejc: Odchod těch, kteří nejsou kvalitní, nic jiného

16:04 Ministr Tejc: Odchod těch, kteří nejsou kvalitní, nic jiného

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…