Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mělníku

08.08.2017 5:35

Svoji „mobilní kancelář“ otevře hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) příští týden v Mělníku. Občané a starostové Mělnicka se s ní budou moci setkat ve středu 9. srpna v Regionálním muzeu Mělník, náměstí Míru 54 od 10:00 do 16:00.

Hejtmanka Pokorná Jermanová bude úřadovat v Mělníku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslava Pokorná Jermanová

Stejně jako během tří předchozích úředních dnů bude středočeská hejtmanka celý den návštěvníkům pomáhat řešit problémy, které je trápí, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.

„Na setkání se velmi těším a doufám, že i v Mělníku občané využijí možnost osobního kontaktu. Při svých cestách regionem jsem se už setkala s desítkami lidí a jejich zájem mne přesvědčil, že má smysl moje úřední dny v regionu dále pořádat. Vždy mne potěší, když mohu občanům s jejich starostmi či problémy účinně pomoci,“ říká hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011).

Úřadovat chce hejtmanka postupně ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

svoboda slova

Cituji vás: ,,„Pak tu ale máme spoustu věcí označovaných za ‚dezinformační narativ‘ a podobně, kdy je zřejmé, že se toto označení používá jen jako zbraň proti politickým oponentům." Je zajímavé, že to říkáte zrovna vy, když tato vláda, kde je i ODS a ostatně hlavně sám Fiala dost často toto dělá a n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mračková Vildumetzová (ANO): Není možné mít jiné podmínky v samosprávách a jiné v centrálních orgánech

11:17 Mračková Vildumetzová (ANO): Není možné mít jiné podmínky v samosprávách a jiné v centrálních orgánech

Projev na 103. schůzi Poslanecké sněmovny 24. května 2024 k zákonu o úřednících územních samosprávný…